Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Na skróty

Najczęściej czytane

 1. Łowiccy policjanci oddali hołd zmarłemu policjantowi

  7 maja punktualnie o godzinie 12.00 w różnych miejscach miasta i powiatu łowiccy policjanci w symbolicznym geście solidarności oddali cześć zastrzelonemu na służbie funkcjonariuszowi. W całym kraju zawyły policyjne syreny...

 2. Doborowy czwartek już 6 maja - zapraszamy!

  Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Zapraszamy na doborowy czwartek, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Zapraszamy w czwartek 6 maja od godz. 14.00 na spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu.

 3. Śmiertelny wypadek na początek majowego weekendu

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godziny 3.30 w sobotę 1 maja 2021 w miejscowości Jamno. Mimo reanimacji śmierć poniósł potrącony 48-letni rowerzysta.

 4. Śmiertelny wypadek na autostradzie

  Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 1 maja 2021 roku tuż przed północą w okolicach miejscowości Wrzeczko na 386 km autostrady A2. To kolejny wypadek ze skutkiem śmiertelnym na terenie powiatu łowickiego w czasie majówki . Apelujemy o rozwagę na drodze.

 5. Dzielnicowi promowali służbę w Policji wśród maturzystów

  30 kwietnia podczas zakończenia roku szkolnego, łowiccy dzielnicowi promowali zawód policjanta wśród uczniów klas mundurowych w II LO. Maturzyści stoją przed ważną decyzją jaką jest wybór zawodu.

 6. Doborowy czwartek spotkał się z dużym zainteresowaniem

  Uruchomienie rekrutacji do służby w Policji na 2021 rok spowodowało znaczny wzrost zainteresowania wstąpieniem w nasze szeregi. Kolejny "Doborowy czwartek" w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu przyciągnął sporo chętnych, którzy chcieli dowiedzieć się więcej na temat naszej formacji i procedury rekrutacji.

 7. Bezpieczny rowerzysta to widoczny rowerzysta

  24 kwietnia policjanci z łowickiej "drogówki" wspólnie z jednym z łowickich stowarzyszeń przeprowadzili akcję "Bezpieczny rowerzysta to widoczny rowerzysta". Celem działań jest zwiększenie bezpieczeństwa rowerzystów, poprzez poprawę ich widoczności na drodze. Sezon wiosenny sprawił, że na drogach pojawia się coraz więcej cyklistów. Rowerzyści otrzymywali kamizelki odblaskowe.

 8. Podsumowanie majowego weekendu na drogach

  Policjanci z łowickiej drogówki podsumowali działania na drogach naszego powiatu w związku z długim weekendem majowym. Niestety na drogach powiatu łowickiego doszło do dwóch wypadków drogowych, w których śmierć poniosły dwie osoby. Apelujemy o ostrożność na drogach!

 9. Poszukujemy właściciela roweru

  Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu zabezpieczyła rower typu górskiego. Właściciela jednośladu prosimy o kontakt.

 10. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn - zadzwoń!

  Policjanci prowadzą działania zmierzające do ustalenia tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Funkcjonariusze w tej sprawie wytypowali i zatrzymali dotychczas 10 osób w wieku od 20 do 31 lat. Byli to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia.

Linki

TAGI

profilaktyka zwierzęta nielegalny alkohol motocykle marihuana bezpieczne wakacje motocyklista wypadek nielegalne papierosy wakacje kradzież woda ćwiczenia pirat drogowy kradzież mieszkaniowa konkurs paserstwo nietrzeźwy kierujący kradzież sklepowa prewencja. zima dzielnicowy wypadek śmiertelny konopie indujskie Uratowany przez policjantów święto policji nietrzeźwy motocyklista rośliny uszkodzenie mienia ochrona słabosłyszący akcyza tytoń pobicie miesięcznik prędkość narkotyki Zielona piknik pieszy kradzież pojazdu święta rowerzysta 997 rozbój nietrzeźwy ruch drogowy zaginiony dzielnicowi kradzież z włamaniem mapa