Komendant po blisko 30 latach odszedł na emeryturę - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant po blisko 30 latach odszedł na emeryturę

5 czerwca 2020 roku po blisko 30 latach służby odszedł na emeryturę Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu -mł. insp. Grzegorz Radzikowski. Z uwagi na obostrzenia sanitarne uroczystość pożegnania w większym gronie nie była możliwa dlatego zorganizowano ją podczas tele konferencji z kadrą kierowniczą całego Łódzkiego Garnizonu Policji.

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Sławomir Litwin w ciepłych słowach podziękował łowickiemu komendantowi za zaangażowanie w w pełnioną przez blisko trzy dekady służbę w niebieskim mundurze i przekazał życzenia realizacji pasji i planów już na emeryturze.

Także bezpośredni podwładni w KPP w Łowiczu pożegnali  mł. insp. Grzegorza Radzikowskiego, który w tej jednostce kierownictwo objął 3 lata temu. Obowiązki Komendata z dniem 6 czerwca 2020 roku  powierzono dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu - mł. insp. Piotrowi Szustowskiemu.

Mł. insp. Grzegorz Radzikowski służył w Policji niemalże 30 lat. Od początku był związany z komendą sochaczewską, gdzie służył w pionie prewencji i był z nim związany do 1995 roku. Przez kolejne trzy lata pełnił służbę w pionie kryminalnym. Funkcję kierowniczą objął od 1999 roku, kiedy to mianowany został najpierw na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, a od 2002 roku na stanowisko naczelnika tego wydziału. Od 14 kwietnia 2017 roku był Szefem łowickiej Policji.

 

Życzymy wszystkiego dobrego !


 

  • mł. insp. Grzegorz Radzikowski