Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Doborowe czwartki ruszają już od sierpnia - zapraszamy

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Od sierpnia ruszają doborowe czwartki , oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Znowu wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych Policji w godzinach popołudniowych będzie odbywał się specjalny "DOBOROWY DYŻUR". Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbedne do rozpoczęcicia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.
Zainteresowana spotkaniami osoba może się zgłosić w każdy pierwszy czwartek miesiąca do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim. 

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji:


http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html


Przyjdźcie do nas osobiście i dowiedzcie się wszystkiego jak zostać jednym z NAS.


Szczegóły na naszym doborowym Facebooku i Instagramie:
http://@Zostań Łódzkim Policjiantem
#ZostańŁódzkimPolicjantem


 
NA TERENIE KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ŁOWICZU DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ
W KAŻDY W PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA  g. 14:00 - 16:00


Pamiętaj zabierz ze sobą rękawiczki i maseczkę ochronną
Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu
ul. Bonifraterska 12/14
99-400 Łowicz
tel. 46 830-95-30

  • plakat dobór do służby