Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Na skróty

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Fotoprzestroga

Najczęściej czytane

 1. Czujny nos policjantów

  Kryminalni ujawnili marihuanę u młodego mężczyzny. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

 2. Dzielnicowy w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego.

  Być może skuteczna reakcja Dzielnicowego z gminy Nieborów, zapobiegła tragedii na drodze. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 3. Policjanci na pikniku w Maurzycach.

  9 lipca 2017 roku łowiccy policjanci po raz kolejny zaprezentowali się na pikniku w Skansenie w Maurzycach, pod nazwą "Bezpieczne Wakacje". Akcja wpisuje się w kampanię " Kręci mnie bezpieczeństwo".

 4. Usłyszał zarzut usiłowania rozboju

  Tuż po zgłoszeniu mundurowi zatrzymali sprawcę rozboju. Napastnikowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

 5. Piotrowice – błyskawiczna akcja policjantów

  Piotrowice – błyskawiczna akcja policjantów. Po niespełna godzinie policjanci odzyskali skradzione mienie i wytypowali sprawcę.

 6. Mundurowi na festynie

  Policjanci z Łowicza na zaproszenie Zarządu Osiedla Górki uczestniczyli w pikniku rodzinnym.

 7. Działania prędkość

  Z analizy wypadków drogowych zaistniałych podczas tegorocznych wakacji wynika, że główna przyczyną zdarzeń w dalszym ciągu jest nadmierna prędkość. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, policjanci województwa łódzkiego w najbliższy weekend, 14-16 lipca 2017r przeprowadzą działania „Prędkość”. Celem tych działań jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości.

 8. Zdecydowana postawa obywatelska doprowadziła do ujęcia nietrzeźwego

  Być może dzięki takiej postawie nie doszło do tragedii. Pamiętajmy, by nie pozostawać obojętnym, gdy widzimy osobę, która wcześniej spożywała alkohol wsiada za kierownicę!

 9. Podsumowanie akcji Prędkość

  W miniony weekend łowiccy policjanci  z ruchu drogowego włączyli się w wojewódzką akcję "Prędkość". Głównym celem działań jest przypominanie kierującym o bezpiecznym poruszaniu się po drogach i egzekwowanie przestrzegania ograniczeń prędkości, a przez to zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

 10. Zmiana na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu

  W dniu 5 stycznia 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu miała miejsce uroczystość powierzenia obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu.

Linki

TAGI

profilaktyka miesięcznik nietrzeźwy święta motocyklista pieszy bezpieczeństwo przestroga słabosłyszący prędkość ruch drogowy konkurs woda Zielona dzielnicowy głuchoniemi Światowe Dni Młodzieży 997 wypadek mapa zwierzęta Strefa święto policji wakacje uszkodzenie mienia majówka dzielnicowi ćwiczenia ochrona rośliny