Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 21 lipca 2016 roku około godziny 13.30 na ul. Ogrodowej w miejscowości Kiernozia.

 2. Uroczyste obchody Święta Policji w Łowiczu

  20 lipca 2016 roku na dziedzińcu Muzeum w Łowiczu odbyły się uroczyste obchody Święta Policji.

 3. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 4. Dla bezpieczeństwa pielgrzymów / For pilgrims safety

  Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.

 5. Kilogram narkotyków nie trafi na rynek

  Dzięki sprawnej pracy policjantów kilogram narkotyków nie trafi na rynek

 6. Zatrzymani z marihuaną i amfetaminą

 7. Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  5 lipca 2016 roku tuż po 20-tej w Jackowicach łowiccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes. Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości aż o 73 km/h.

 8. "Dzielnicowy bliżej nas" - nowy program MSWiA

  20 czerwca 2016 roku w MSWiA zaprezentowano program „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to trzeci program z pakietu zmian wprowadzanych w Policji. Pozostałe z programów MSWiA dotyczących Policji to przywracanie zlikwidowanych posterunków oraz mapa bezpieczeństwa.

 9. Policjanci zabezpieczyli prawie 1,5 kilograma brutto marihuany oraz konopie indyjskie

  Policjanci zabezpieczyli prawie 1,5 kilograma brutto marihuany oraz konopie indyjskie. Łódzccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego KPP Łowicz ustalili, że na jednej z posesji w gminie Domaniewice mogą znajdować się narkotyki. 11 maja 2016 roku w godzinach przedpołudniowych policjanci przeszukali pomieszczenia gospodarcze oraz mieszkanie na ustalonej posesji.

 10. Przed wakacjami - co warto wiedzieć?

  O czym warto pamiętać, wybierając się na urlop, przypominają instytucje biorące udział we wspólnej akcji "Przed wakacjami – co warto wiedzieć?". W działania po raz kolejny zaangażowana jest Policja. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży, o zabezpieczenie mieszkania podczas naszej nieobecności, zwracają uwagę na współczesną formę niewolnictwa jaką jest handel ludźmi i przestrzegają przed kradzieżą tożsamości. Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą

Tagi

głuchoniemi zwierzęta ćwiczenia majówka rośliny 997 Strefa ruch drogowy ochrona Zielona bezpieczeństwo mapa Światowe Dni Młodzieży słabosłyszący miesięcznik wakacje prędkość dzielnicowi mapy woda konkurs

Linki