Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Na skróty

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Fotoprzestroga

Najczęściej czytane

 1. Odpowiedzą za pobicie

  Dwóch napastników odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jeden z nich trafił już do aresztu.

 2. Policjanci po pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży pojazdu

  Na terenie powiatu łowickiego doszło do kradzieży fiata stilo. Niezwłocznie dyżurny policji przekazał tę informację patrolom, również ościennych powiatów. Sochaczewscy Kryminalni zauważyli skradziony pojazd w Sochaczewie. Zatrzymanie pojazdu i sprawcy kradzieży było możliwe dzięki profesjonalnej akcji policjantów.

 3. "Seniorze - nie daj się oszukać".

  W trosce o bezpieczeństwo osób starszych policjanci z Łowicza przeprowadzili akcję profilaktyczną ukierunkowaną na bezpieczeństwo seniorów.

 4. Konferencja "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ".

  5 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej w Mysłakowie odbyła się powiatowa konferencja pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Organizatorem konferencji był Starosta Łowicki, Stowarzyszenie Rozwoju "Mysłaków i Spółka" oraz Gmina Nieborów.

 5. Akcja "Prędkość" i “Jeżdżę wzorowo, punkty sprawdzam cyfrowo” w powiecie łowickim.

  12 maja 2017 roku policjanci z z ruchu drogowego przeprowadzili akcję "Prędkość". podczas działań rozdawali ulotki promujące bezpieczne zachowanie na drodze.

 6. Policjanci zatrzymali napastników, którzy pobili 36-latka.

  Trzej łowiczanie usłyszeli już zarzuty pobicia. Za to przestępstwo grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

 7. Dzielnicowy Bliżej Nas

  Łowiccy Dzielnicowi oraz policjanci z gmin powiatu łowickiego przeprowadzają spotkania w swoich rejonach z mieszkańcami. Tematem jest oczywiście bezpieczeństwo swojej okolicy.

 8. Seniorze! Nie daj się oszukać!

  Nie bądźmy obojętni - zadbajmy o bezpieczeństwo naszych najbliższych! Jeśli w naszych rodzinach bądź sąsiedztwie mieszkają osoby starsze i samotne, porozmawiajmy i pouczmy je, jak zachować się, by nie paść ofiarą oszusta.

 9. Powiatowa akcja "Trzeźwość"

  10 maja 2017 roku łowiccy policjanci z ruchu drogowego przeprowadzili działania "Trzeźwość".

 10. Policjanci apelują o ostrożność podczas prac polowych

  Rozpoczął się okres wzmożonej pracy przy zbiorach zbóż. Okres, który może nieść różnego rodzaju niebezpieczeństwa związane z niewłaściwym użytkowaniem maszyn rolniczych, czy też angażowaniem dzieci w prace, mogące stanowić zagrożenie dla ich życia i zdrowia.

Linki

TAGI

motocyklista majówka bezpieczeństwo przestroga Światowe Dni Młodzieży święta głuchoniemi słabosłyszący profilaktyka 997 dzielnicowy konkurs ruch drogowy Zielona nietrzeźwy pieszy święto policji wypadek miesięcznik mapa rośliny zwierzęta ochrona wakacje uszkodzenie mienia dzielnicowi ćwiczenia Strefa prędkość woda