Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Na skróty

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 21 lipca 2016 roku około godziny 13.30 na ul. Ogrodowej w miejscowości Kiernozia.

 2. Spotkania o bezpieczeństwie na drodze

  Od pierwszych dni września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu rozpoczęli spotkania z najmłodszymi uczniami szkół podstawowych, gdzie podczas pogadanek przypominają jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 3. Usiłował włamać się do banku

  Po pościgu policjanci zatrzymali 22-latka, który usiłując wejść do wnętrza banku wybił szybę w drzwiach i witrynie okiennej. Za próbę włamania grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 4. Konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

  21 września 2016 roku w sali obrad Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyła się kolejna konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

 5. Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Od dziś uruchomiona została Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 6. Konferencja dotycząca projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”

  Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, 6 września 2016 roku w sali obrad Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyła się konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

 7. Rozbój, którego nie było

  Łowiccy policjanci zatrzymali 36-letniego pracownika firmy kurierskiej, który zgłosił fikcyjny rozbój. Fortel się nie udał i zatrzymanemu grozi do 3 lat więzienia.

 8. Tragiczny finał kąpieli, nie żyje 43-letni mężczyzna

  Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zgonu mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z jednego ze zbiorników wodnych w Dąbkowicach Górnych.

 9. Minister dementuje informacje o zmianach w systemie emerytalnym służb

  Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych. Podczas dzisiejszego briefingu prasowego, szef MSWiA Mariusz Błaszczak zdementował informacje podane przez "Dziennik Gazeta Prawna" o zmianach w systemie emerytalnym mundurowych. Według gazety, wypłata emerytur dla przedstawicieli służb mundurowych miałaby być możliwa dopiero wtedy, gdy osiągną oni powszechny wiek emerytalny. Minister podkreślił, że MSWiA nie prowadzi i nie planuje żadnych zmian w systemie emerytalnym służb.

 10. W wypadku drogowym zginęła młoda kobieta

  Łowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 27 sierpnia 2016 roku tuż po godzinie 23.00 w Bocheniu.

Linki

TAGI

Światowe Dni Młodzieży miesięcznik mapa majówka Zielona motocyklista Strefa konkurs bezpieczeństwo 997 ćwiczenia ruch drogowy zwierzęta wakacje pieszy wypadek słabosłyszący uszkodzenie mienia prędkość głuchoniemi dzielnicowi woda rośliny ochrona święto policji