Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Na skróty

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Fotoprzestroga

Najczęściej czytane

 1. Debata na temat bezpieczeństwa na łowickich osiedlach

  21 lutego 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu odbyła się debata społeczna, rozpoczynająca cykl spotkań pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na to wpływ".

 2. Gimnazjaliści wspólnie z policjantami obchodzili "Dzień Bezpiecznego Internetu"

  14 lutego w Gimnazjum Publicznym w Nowych Zdunach odbyły się obchody "Dnia Bezpiecznego Internetu".

 3. Policjanci zatrzymali trzech agresorów

  Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy uczestniczyli w bójce i uszkodzili wnętrze lokalu. Za te czyny grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. List Ministra Mariusza Błaszczaka do policjantów

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak o usprawnieniu, rozwoju i inwestycjach w Policji oraz systemie motywacyjnym.

 5. Łowiccy policjanci na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach

  Policjanci z ruchu drogowego podczas codziennej służby na drogach dbają o bezpieczeństwo podróżujących. Łowicka policja uczestniczy i organizuje szereg akcji profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem na drogach. Pod koniec minionego tygodnia przeprowadzono dwie takie akcje.

 6. Zwolnij! Jak kocha to poczeka

  14 lutego to „Dzień Zakochanych” popularnie zwany Walentynkami. To czas, który chcemy spędzić z bliskimi nam osobami. Policjanci z łowickiej komendy dołączyli do wojewódzkiej akcji i właśnie w tym wyjątkowym dniu prowadzili działania mające na celu zwrócić uwagę kierujących na sprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas akcji prowadzonej na drodze, funkcjonariusze dla osób, które przekroczyły dozwoloną prędkość przygotowali okolicznościowe zapachowe serduszka.

 7. Wpadli na gorącym uczynku, próbując ukraść elementy konstrukcji mostu

  Sprawcom grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. 30 stycznia 2017 roku funkcjonariusze z Plutonu Patrolowo-Interwencyjnego patrolując rejon rzeki Bzura, zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukraść stalowe elementy konstrukcji mostu.

 8. Włamali się do automatu z grami

  Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, którzy w jednym z lokali w Łowiczu włamali się do automatu z grami, kradnąc pieniądze. Policjanci zatrzymali podejrzanych.

 9. Apelujemy o rozsądek na drodze

  Pomimo wielu apeli i ostrzeżeń, wciąż na drogi wyjeżdżają nietrzeźwi

 10. Policjanci zatrzymali czterech agresorów

  Usłyszeli już zarzuty udziału w bójce oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Linki

TAGI

mapa ćwiczenia uszkodzenie mienia zwierzęta słabosłyszący nietrzeźwy konkurs dzielnicowy bezpieczeństwo święta wypadek święto policji przestroga dzielnicowi motocyklista prędkość wakacje pieszy Strefa ruch drogowy głuchoniemi miesięcznik 997 majówka ochrona Światowe Dni Młodzieży rośliny Zielona profilaktyka woda