Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Na skróty

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Konkurs dla uczniów szkół średnich powiatu łowickiego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu roztrzygnięty

  19 kwietnia w Łowiczu odbył się" Konkurs dla uczniów szkół średnich powiatu łowickiego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu". Zwycięska drużyna zaprezentuje w najbliższym czasie nasz powiat w finale wojewódzkim.

 2. Dzielnicowi zatrzymali włamywaczy

  Do 10 lat więzienia grozi trzem łowiczanom za włamanie się do niezamieszkałego budynku. Zostali zatrzymani przez Dzielnicowych na gorącym uczynku.

 3. Weekendowe zatrzymania z narkotykami

  Łowiccy policjanci zatrzymali młode osoby posiadające narkotyki. Nie unikną odpowiedzialności. Grozi im teraz kara do 3 lat więzienia.

 4. Akcja "Bezpieczny rowerzysta w drodze do pracy" w Łowiczu

  19 kwietnia 2018 roku na terenie Łowicza odbyła się akcja "Bezpieczny rowerzysta w drodze do pracy". Były to wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa rowerzystów zorganizowane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu oraz Urząd Miejski w Łowiczu.

 5. Kolejny nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy

  17 kwietnia kolejny pirat drogowy utracił uprawnienia do kierowania, znacznie przekraczając prędkość. Apelujemy o rozsądek. Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 6. Łowicka policja w walce z piratami drogowymi

  Do 5 lat więzienia grozi dwóm motocyklistom za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i ucieczkę przed policją.

 7. Działania "Prędkość" w powiecie łowickim

  Policjanci z łowickiej drogówki przeprowadzili kolejną akcję "Prędkość", której celem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach.

 8. Europejskie działania policji drogowej - Kaskadowy pomiar prędkości

  We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Uczestniczy w nich także polska Policja. Policyjne działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości” mają charakter międzynarodowy, a biorą w nich udział funkcjonariusze policji drogowej z ponad dwudziestu krajów Europy, zrzeszonych w międzynarodowej organizacji policji ruchu drogowego TISPOL.

 9. Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Od dziś uruchomiona została Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 10. Debata społeczna "Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa – porozmawiajmy o bezpieczeństwie"

  12 kwietnia 2018 roku o godzinie 13.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu odbyła się debata, której organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu i Kuratorium Oświaty w Łodzi delegatura w Skierniewicach. Debata poświęcona była współpracy w zakresie analizy zagrożeń w środowisku szkolnym oraz szeroko rozumianej profilaktyki.

Linki

TAGI

przestroga Zielona ćwiczenia wypadek głuchoniemi pieszy słabosłyszący uszkodzenie mienia prewencja. zima paserstwo wrd bezpieczeństwo profilaktyka rośliny woda Światowe Dni Młodzieży nietrzeźwy papierosy zwierzęta 997 ruch drogowy święta konkurs Uratowany przez policjantów święto policji miesięcznik dzielnicowi mapa dzielnicowy kradzież z włamaniem wakacje prędkość Strefa majówka motocyklista narkotyki kradzież ochrona