Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku rusza aplikacja: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mieszkańcy będą mogli nanosić na nią swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa w najbliższej okolicy.

 2. W wypadku drogowym zginęła młoda kobieta

  Łowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 27 sierpnia 2016 roku tuż po godzinie 23.00 w Bocheniu.

 3. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 21 lipca 2016 roku około godziny 13.30 na ul. Ogrodowej w miejscowości Kiernozia.

 4. Ostatni weekend wakacji 2016

  Przed nami ostatni wakacyjny weekend, który jak co roku stanie pod znakiem powrotów z wypoczynku. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli policyjnych na trasach i w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Apelujemy do wszystkich powracających z wakacji o rozsądek podczas jazdy, bo tylko on jest gwarantem bezpiecznego dotarcia do celu. W ubiegłym roku, w dniach od 28 do 30 sierpnia 2015 roku na terenie województwa łódzkiego doszło do 29 wypadków drogowych, w których rannych zostało 38

 5. Rozbój, którego nie było

  Łowiccy policjanci zatrzymali 36-letniego pracownika firmy kurierskiej, który zgłosił fikcyjny rozbój. Fortel się nie udał i zatrzymanemu grozi do 3 lat więzienia.

 6. Wybił szybę w samochodzie

  Teraz odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Bądźmy ostrożni na drogach!

  25 sierpnia 2016 roku od rana do godzin południowych na terenie powiatu łowickiego doszło do pięciu zdarzeń drogowych.

 8. Chuligański wybryk kibica

  Zamiast oglądać mecz uszkodził wiaty na boisku.

 9. Uroczyste obchody Święta Policji w Łowiczu

  20 lipca 2016 roku na dziedzińcu Muzeum w Łowiczu odbyły się uroczyste obchody Święta Policji.

 10. Łowicz - śmierć pieszego w wypadku.

  Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 29 lipca 2016 roku o godzinie 14.20 w miejscowości Stachlew w gminie Łyszkowice, w wyniku którego zmarł mężczyzna.

Tagi

słabosłyszący Światowe Dni Młodzieży konkurs ochrona mapy motocyklista pieszy wypadek bezpieczeństwo mapa miesięcznik rośliny dzielnicowi woda uszkodzenie mienia wakacje zwierzęta 997 ruch drogowy Strefa głuchoniemi ćwiczenia prędkość Zielona święto policji majówka

Linki