Strona główna arrow Mój Dzielnicowy
niedziela, 14 luty 2016
 
 

konsultacje praca  Erazmus+

Mój Dzielnicowy

Kierownik 

asp. sztab. Wiesław Jaros
tel. 46 830 95 23
w godz.8.00-16.00

UWAGA! Połączenia na telefony służbowe Dzielnicowych będą realizowane tylko w trakcie pełnienia przez nich służby. Informacji o godzinach pracy poszczególnych Dzielnicowych udziela Kierownik.

Dzielnicowy realizuje zadania w granicach przydzielonego mu rejonu służbowego.

Do zadań Dzielnicowego należy m.in.:

  1. prowadzenie i koordynowanie działań mających na celu zapewnienie porządku i bezpieczeństwa publicznego - rozpoznanie przydzielonego mu rejonu służbowego pod względem osobowym, terenowym, zjawisk i zdarzeń mających wpływ na stan porządku i bezpieczeństwa publicznego;

  2. podejmowanie przedsięwzięć zmierzających do zapobiegania działalności przestępczej w rejonie m.in. inicjuje i uczestniczy w spotkaniach organizowanych przez samorządy, szkoły lub inne organizacje, informuje mieszkańców o występujących zagrożeniach i sposobach zabezpieczenia się przed skutkami zagrożeń, propaguje sposoby technicznego zabezpieczenia obiektów zagrożonych przestępstwami;

  3. w zakresie ścigania sprawców przestępstw, jest zobowiązany m.in. do natychmiastowego reagowania na zaistniałe przestępstwa i podjęcia niezbędnych czynności;

  4. inicjowanie lokalnych przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej;

  5. realizowanie zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń;

  6. kontrolowanie przestrzegania prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów prawa miejscowego;

MAPA REJONÓW

Image

OPIS REJONÓW PRZYNALEŻNYCH POSZCZEGÓLNYM DZIELNICOWYM:
 

REJON nr I

wszystko za Bzurą /północ/


 

mł. asp.

Beata Kołodziejska

  

46 830 95 65

  

516-435-894

Akacjowa, Armii Krajowej, Blich, Boczna, Brzozowa, Cegielniana, Chełmońskiego, Cicha, Dębowa, Dolna, Fałata, Gen. Bołtucia, Gen. Bortnowskiego, Gen. Kutrzeby, Gen. Grota Skotnickiego, Grabowa, Grunwaldzka, Jaworowa, Jeżewskiego, Jordana, Kiernozka, Klonowa, Kopernika, Korczaka, Krótka, Krudowskiego Mariana, Kwiatowa, Legionów, Lipowa, Listopadowa, Lokalna, Magnoliowa, Makuszyńskiego, Małszyce, Matejki, Nadbzurzańska, Ogrodowa, Piekarska, Płocka, Południowa, Przelotna, Przemysłowa, Poznańska, Północna, Seminaryjna, Sochaczewska, Spółdzielcza, Strzelczewska, Strzelecka, Warszawska (od mostu), Wierzbowa, Zagrodowa, Zamkowa, Zielona, Żołnierska,

REJON nr II

/centrum miasta/

  


sierż. szt.

Dawid Has

46 830 95 64

516-435-949

Al. Sienkiewicza, Aptekarska, Batalionów Chłopskich, Bielawska, Błonie, Bohaterów Września, Bonifraterska, Browarna, Ciemna, Chopina, Dominikańska, Długa, 11-go Listopada, Kanoniczna, Konopackiego, Koszarowa, Kozia, Mostowa, Nowy Rynek, os. Reymonta, os. Tkaczew, Panieńska, Pijarska, Plac Koński Targ, Plac Przyrynek, Podrzeczna, Rotstada, Stanisławskiego do ulicy Długiej, Starorzecze, Stary Rynek, Sybiraków, Św. Floriana, Świętojańska, Tkaczew osiedle, 3-go Maja (do Tkaczewa), Wegnera, Wąska, Zduńska,

REJON nr III

/Zatorze i okolice/

  


st. asp.

Paweł Byczkowski

46 830 95 64

516-435-892

Arkadyjska, Baczyńskiego, Bajana, Basztowa, Bolimowska, Chrobrego, Dedala, Dworcowa, Filtrowa, Gdańska, Gen. Klickiego, Ikara, Iłowska, Jagiellońska, Kresowa, Magazynowa, Napoleońska, Niciarniana, Nieborowska, oś. Konopnickiej, os. Szarych Szeregów, 1-go Maja, Pałacowa, Parkowa, Polna, Poprzeczna, Skalskiego, Skarżyńskiego, Sobieskiego, 3-go Maja(odTkaczewa), Turystyczna, Warchałowskiego, Warszawska (do mostu), Wschodnia, Wyszogrodzka, Wyzwolenia, Żwirki i Wigury.

REJON nr IV


st. asp.

Konrad Zieliński

46 830 95 65

516-435-983

Akademicka, Bawełniana, Bernardyńska, Broniewskiego, Czajki, Dziewiarska, Fabryczna, Jedwabna, Kaliska, Katarzynów, Kolejowa, Krakowska, Kurkowa, Lniana, Nowa, oś. Broniewskiego, oś. Noakowskiego, oś. Starzyńskiego, Pasaż Grabskiego, Powstańców od ulicy Katarzynów, Podleśna, Radziecka od ul. Katarzynów, Sikorskiego, Stanisławskiego, Starzyńskiego, Wełniana, Wiejska, Włókiennicza.

REJON nr V

 

st. asp.

Marzena Łysio

46 830 95 69

516-435-874

Cebrowskiego, Chmielińskiej, Długa, Dąbrowskiego osiedle, Ekonomiczna, Jana Pawła II, Kazimierczaka, Klimeckiego, Kostka osiedle, Księżacka, Łódzka, Łyszkowicka, Makowiska, Młodzieżowa od Papieskiej do Ułańskiej, Motylińskiego, Oczykowskiego, Radziecka do ul. Katarzynów, Rybackiego, Składowa, Skwer Solidarności, Stanisławskiego od strony oś. Dąbrowskiego, Starościńska, Tarczyńskiego, Ułańska, Wojska Polskiego, Wygoda, Wspólna, Zaciszna, Zielna, Zgoda.

REJON nr VI

/oś. Górki+ oś. Bratkowice i ulice przyległe/

  


mł. asp.

Michał Karasek

46 830-95-69  

516-435-891

 

Agatowa, Asnyka, Bociania, Botaniczna, Bratkowice osiedle, Braterska, Bursztynowa, Diamentowa, Działowa, Garbarska, Górna, Graniczna, Jasna, Jastrzębska, Kurpińskiego, Bł. Lament, Łąkowa, Łęczycka, Mała, Medyczna, Mickiewicza, Miodowa, Młodzieżowa, Młyńska, Moniuszki, Nałkowskiej, Norwida, Ogińskiego, Orzeszkowej, Otolanka, Paderewskiego, Partyzantów, Piaskowa, Piątkowska, Papieska, Podgrodzie, Podgórna, Prusa, Prymasowska, Rzemieślnicza, Sadowa, 17-go Stycznia, Słowackiego, Sobocka, Spokojna, Szafirowa, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Szkolna, Środkowa, Topolowa, Topazowa, Tuszewska, Tuwima, Uchańska, Watykańska, Wiatrakowa, Wieniawskiego, Wiosenna, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zagórska, Żabia, Żeromskiego, Żwirowa,

REJON nr VII

gm. Łowicz

/część wschodnia/


  

st. sierż.

Katarzyna Król – Bińczak

46 830 95 68

516-435-902

gmina Łowicz – część wschodnia – wsie: Klewków, Małszyce, Niedźwiada, Parma, Placencja, Popów, Strzelcew, Świeryż I, Świeryż II, Zabostów Duży, Zabostów Mały, Zielkowice.

REJON nr VIII

gm. Łowicz

/część zachodnia/

  


st. asp.

Emil Kosmatka

46 830 95 68

516-435-927

gmina Łowicz - część zachodnia – wsie: Bocheń, Dąbkowice Dolne, Dąbkowice Górne, Guźnia, Jamno, Jastrzębia, Mystkowice, Ostrów, Otolice, Pilaszków, Szczudłów, Świące, Urbańszczyzna, Wygoda, Zawady.