Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 21 lipca 2016 roku około godziny 13.30 na ul. Ogrodowej w miejscowości Kiernozia.

 2. Uroczyste obchody Święta Policji w Łowiczu

  20 lipca 2016 roku na dziedzińcu Muzeum w Łowiczu odbyły się uroczyste obchody Święta Policji.

 3. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 4. Zatrzymani z marihuaną i amfetaminą

 5. Kilogram narkotyków nie trafi na rynek

  Dzięki sprawnej pracy policjantów kilogram narkotyków nie trafi na rynek

 6. Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi z okazji Święta Policji

  W związku ze zbliżającym się Świętem Policji insp. Andrzej Łapiński Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi składa życzenia policjantom i pracownikom Policji.

 7. Tragiczny finał kąpieli

  Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury  ustalają okoliczności zgonu młodego mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z  jednego ze zbiorników wodnych w  Dąbkowicach.

 8. Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  5 lipca 2016 roku tuż po 20-tej w Jackowicach łowiccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes. Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości aż o 73 km/h.

 9. "Dzielnicowy bliżej nas" - nowy program MSWiA

  20 czerwca 2016 roku w MSWiA zaprezentowano program „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to trzeci program z pakietu zmian wprowadzanych w Policji. Pozostałe z programów MSWiA dotyczących Policji to przywracanie zlikwidowanych posterunków oraz mapa bezpieczeństwa.

 10. Dla bezpieczeństwa pielgrzymów / For pilgrims safety

  Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.

Tagi

dzielnicowi woda Światowe Dni Młodzieży bezpieczeństwo 997 mapy słabosłyszący rośliny Strefa Zielona mapa wakacje głuchoniemi ruch drogowy zwierzęta ochrona majówka prędkość konkurs miesięcznik ćwiczenia

Linki