Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

baner dobór

Aktualności

Na skróty

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Fotoprzestroga
Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą
Służba Cywilna
SISI - Pogromczyni nudy!

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe obchody Święta Policji w Łowiczu

  22 lipca 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. W tym roku ze względu na panującą epidemię uroczystość była znacznie skromniejsza, a tegorocznych awansowanych reprezentowała niewielka grupa policjantów. Jest to dzień, w którym policjanci otrzymują awanse na wyższe stopnie służbowe a także okazja do tego, by podziękować policjantom i pracownikom Policji za ich pracę i zaangażowanie.

 2. Policja ostrzega

  Seniorze nie daj się oszukać!

 3. Doborowe czwartki - zapraszamy kandydatów do służby w Policji

  Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? 4 sierpnia ruszamy z doborowymi czwartkami , oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą do nas przyjść i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

 4. Zbiórka krwi dla naszego kolegi

  PILNIE potrzebna krew dla funkcjonariusza, który uległ wypadkowi. Nasz kolega z sąsiedniej jednostki został ciężko ranny po tym, jak wjechał w niego pijany kierowca. Krew można oddawać w każdym punkcie poboru krwi, ze wskazaniem dla "PRZEMYSŁAWA HEJCHMANA - grupa krwi B RH +, Szpital im. Kopernika w Łodzi, Oddział Ratunkowy". Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie naszej akcji

 5. Policjant poza służbą zatrzymał mężczyznę podejrzanego o zabójstwo

  Łowicki funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę mającego związek z tragiczną śmiercią 16-latki, krótko po zdarzeniu. Zarówno jego szybka reakcja jak i ogromne doświadczenie pomogły w ujęciu 22-latka, któremu grozi dożywocie.

 6. Doborowe czwartki ruszają już od sierpnia - zapraszamy

  Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Od sierpnia ruszają doborowe czwartki , oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Znowu wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

 7. Złodziej sklepowy trafił za kratki

  18-latek trafił na 3 miesiące do aresztu po tym jak dopuścił się czterech przestępstw. Kradzieży rozbójniczej i kradzieży w warunkach recydywy, za co grozi mu kara co najmniej 10 lat pozbawienia wolności.

 8. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie poczta elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pismo. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 9. Podczas wakacji pamiętajmy o bezpieczeństwie nad wodą

  Przed nami kolejne ciepłe dni. Wielu z nas wybiera wypoczynek nad wodą, często jednak ignoruje zasady bezpieczeństwa, których nieprzestrzeganie może prowadzić do tragedii. Policjanci apelują o rozsądek, ostrożność i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą.

 10. Seryjny złodziej zatrzymany po pościgu. Sąd aresztował go na 3 miesiące

  Łowiccy policjanci, po pościgu zatrzymali 46-letniego łodzianina, który okradał stacje paliw. Podczas próby kontroli po jednym z takich zdarzeń, nie zatrzymał się i ignorując polecenia funkcjonariuszy rozpoczął ucieczkę, którą po przestrzeleniu opon przez policjantów zakończył w rowie. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Policjanci odzyskali przewożone przez niego 200 litrów paliwa.

Linki

TAGI

pies służbowy kradzież przestroga ochrona nietrzeźwy dzielnicowi narkotyki dzielnicowy ruch drogowy rozbój 997 miesięcznik nietrzeźwi kierujący rośliny nietrzeźwey kierujący kradzież mieszkaniowa profilaktyka pirat drogowy nielegalne papierosy motocyklista pobicie spot pieszy policjanci ratowali usiłowanie zabójstwa kradzież rozbójnicza motocykle Uratowany przez policjantów prędkość prewencja. zima majówka kradzież pojazdu kradzież z włamaniem nielegalny alkohol ćwiczenia zwierzęta rowerzysta papierosy nietrzeźwy kierujący Światowe Dni Młodzieży Zielona wypadek śmiertelny słabosłyszący koronawirus bezpieczeństwo wypadek uszkodzenie mienia święto policji kradzież sklepowa mapa