Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 21 lipca 2016 roku około godziny 13.30 na ul. Ogrodowej w miejscowości Kiernozia.

 2. Uroczyste obchody Święta Policji w Łowiczu

  20 lipca 2016 roku na dziedzińcu Muzeum w Łowiczu odbyły się uroczyste obchody Święta Policji.

 3. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 4. Dla bezpieczeństwa pielgrzymów / For pilgrims safety

  Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.

 5. Kilogram narkotyków nie trafi na rynek

  Dzięki sprawnej pracy policjantów kilogram narkotyków nie trafi na rynek

 6. Zatrzymani z marihuaną i amfetaminą

 7. Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  5 lipca 2016 roku tuż po 20-tej w Jackowicach łowiccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes. Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości aż o 73 km/h.

 8. "Dzielnicowy bliżej nas" - nowy program MSWiA

  20 czerwca 2016 roku w MSWiA zaprezentowano program „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to trzeci program z pakietu zmian wprowadzanych w Policji. Pozostałe z programów MSWiA dotyczących Policji to przywracanie zlikwidowanych posterunków oraz mapa bezpieczeństwa.

 9. Policjanci zabezpieczyli prawie 1,5 kilograma brutto marihuany oraz konopie indyjskie

  Policjanci zabezpieczyli prawie 1,5 kilograma brutto marihuany oraz konopie indyjskie. Łódzccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego KPP Łowicz ustalili, że na jednej z posesji w gminie Domaniewice mogą znajdować się narkotyki. 11 maja 2016 roku w godzinach przedpołudniowych policjanci przeszukali pomieszczenia gospodarcze oraz mieszkanie na ustalonej posesji.

 10. Twoje bezpieczeństwo w województwie łódzkim - Informator dla uczestników ŚDM Kraków 2016

  Policja łódzka przygotowała publikację informacyjno-prewencyjną dla uczestników Dni w Diecezjach i Światowych Dni Młodzieży w kilku wersjach językowych: polskiej, angielskiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej i rosyjskiej. Zachęcamy do pobrania plików pdf!

Tagi

zwierzęta 997 mapy miesięcznik głuchoniemi ćwiczenia mapa rośliny majówka Zielona Strefa dzielnicowi ochrona konkurs woda bezpieczeństwo ruch drogowy prędkość słabosłyszący Światowe Dni Młodzieży wakacje

Linki