Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Na skróty

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Fotoprzestroga

Najczęściej czytane

 1. Łowickie policjantki z wizytą w przedszkolu

  14 września 2017 roku w przedszkolu "Wiosenka", jak co roku odbyła się prelekcja na temat bezpieczeństwa dzieci.

 2. Wspólnie na rzecz bezpieczeństwa dzieci

  Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich wspólnie z Klubem Motocyklowym No 16 z Łowicza i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Skierniewicach przeprowadzili w łowickich szkołach podstawowych dwudniową akcję związaną z bezpieczeństwem dzieci na drodze.

 3. Niecodzienna wizyta w komendzie

  Niecodzienną wizytę odnotowali łowiccy policjanci 14 września. Do komendy zawitały bowiem ... przedszkolaki.

 4. Łowiccy policjanci ujawnili krzewy konopi

  Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi, za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 5. ZATRZYMANI Z NARKOTYKAMI

  6 września 2017 roku o godzinie 23:15 na drodze serwisowej w rejonie MOP Parma policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego łowickiej komendy skontrolowali pojazd osobowy w którym znajdowało się czterech podejrzanie zachowujących się mężczyzn.

 6. Spotkania o bezpieczeństwie na drodze.

  Od pierwszych dni września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu rozpoczęli spotkania z uczniami, gdzie podczas pogadanek mundurowi przypominają jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 7. Akcja „Dyskoteka” w powiecie łowickim

  Łowiccy policjanci podczas codziennej służby podejmują różne działania na rzecz bezpieczeństwa. Tym razem 2 września 2017 roku w godzinach wieczornych przeprowadzili akcję pod nazwą "Dyskoteka".

 8. Żółte kartki" trafiły do rodziców młodzieży z powiatu łowickiego.

  15 września 2017 roku w godzinach 8.00-16.00 policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu przeprowadzili akcję "Nielat".

 9. Ostatni weekend wakacji 2017

  Przed nami ostatni wakacyjny weekend, który jak co roku stanie pod znakiem powrotów z wypoczynku. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli policyjnych na trasach i w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Apelujemy do wszystkich powracających z wakacji o rozsądek podczas jazdy, bo tylko on jest gwarantem bezpiecznego dotarcia do celu. W ubiegłym roku, w dniach od 26 do 28 sierpnia 2016 roku na terenie województwa łódzkiego doszło do 44 wypadków drogowych, w których zginęły 2 osoby a 59 zostało rannych. Funkcjonariusze interweniowali przy 200 kolizjach. W trakcie licznych kontroli zatrzymali 67 nietrzeźwych kierujących.

 10. Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

  30 sierpnia 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów.

Linki

TAGI

Uratowany przez policjantów Strefa wakacje uszkodzenie mienia majówka paserstwo głuchoniemi ćwiczenia woda wypadek konkurs pieszy bezpieczeństwo mapa prędkość święto policji Zielona zwierzęta ochrona miesięcznik 997 ruch drogowy święta dzielnicowy profilaktyka nietrzeźwy Światowe Dni Młodzieży przestroga słabosłyszący dzielnicowi rośliny motocyklista