Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Aktualności

Na skróty

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 21 lipca 2016 roku około godziny 13.30 na ul. Ogrodowej w miejscowości Kiernozia.

 2. 39-latek u słyszał zarzut zabójstwa

  Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 53-letniej kobiety. Zatrzymali 5 osób mogących mieć związek z tą sprawą. Zarzuty usłyszał 39-latek. O jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

 3. Konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

  21 września 2016 roku w sali obrad Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyła się kolejna konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

 4. Usiłował włamać się do banku

  Po pościgu policjanci zatrzymali 22-latka, który usiłując wejść do wnętrza banku wybił szybę w drzwiach i witrynie okiennej. Za próbę włamania grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. Spotkania o bezpieczeństwie na drodze

  Od pierwszych dni września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu rozpoczęli spotkania z najmłodszymi uczniami szkół podstawowych, gdzie podczas pogadanek przypominają jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 6. Policjanci zatrzymali kierowcę, który usiłował ich skorumpować

  54-latek kierując w stanie nietrzeźwości motorowerem chciał uniknąć odpowiedzialności i próbował wręczyć policjantom 500 złotych łapówki. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 7. Konferencja dotycząca projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”

  Mając na uwadze rozpowszechnienie i realizację projektu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, 6 września 2016 roku w sali obrad Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyła się konferencja poświęcona programowi "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

 8. Tragiczny finał kąpieli, nie żyje 43-letni mężczyzna

  Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zgonu mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z jednego ze zbiorników wodnych w Dąbkowicach Górnych.

 9. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

  27 września 2016 roku po 14.00 łowicka policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 42-letniej kobiety. Natychmiast przystąpiono do działań poszukiwawczych. Kobieta wyjechała z domu rowerem dzień wcześniej - 26 września około godziny 14.00 i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 10. Na rzecz bezpieczeństwa podróżnych odpoczywających na autostradowych MOP-ach

  Policjanci z kilku powiatów województwa łódzkiego przeprowadzili działania prewencyjne skoncentrowane na bezpieczeństwie osób przemieszczających się autostradami ze szczególnym uwzględnieniem Miejsc Obsługi Podróżnych.

Linki

TAGI

mapa rośliny bezpieczeństwo pieszy wypadek Strefa święto policji ochrona woda miesięcznik wakacje Zielona zwierzęta Światowe Dni Młodzieży konkurs dzielnicowi ćwiczenia słabosłyszący prędkość majówka głuchoniemi ruch drogowy 997 motocyklista uszkodzenie mienia